Aktualności

Jak wiemy obecnie trwają prace nad nową ustawą w zakresie zamówień publicznych. W związku z tym, proszę o wskazanie tego co w Państwa ocenie powinno znaleźć się w nowej ustawie w zakresie zamówień publicznych, a czego należałoby uniknąć przy formułowaniu jej treści.

Zamówienia publiczne mają kluczowy wpływ na rozwój gospodarki, co oznacza, iż właściwe ich funkcjonowanie ma ogromne znacznie. Jak wiemy, niestety nie funkcjonują dobrze. W związku z tym proszę o informację, w szczególności w zakresie:

1. kwestii, zagadnień „problematycznych:, „trudnych” w zakresie zamówień publicznych, co nie tylko wskaże jakie kwestie, zagadnienia sprawiają problemy, czy trudności, ale również może umożliwić wypracowanie rozwiązań tych problemów, czy trudności i tym samym wypracowanie schematu ich unikania,
2. innych zagadnień do poruszenia w tym zakresie, co może umożliwić wypracowanie schematu działania w tym zakresie, jak również będzie miało walor praktycznej wiedzy w zakresie udzielania zamówień publicznych.

W przypadku pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.

 

Udostępnij

Submit to Facebook

image-11

Profesjonalne doradztwo i obsługa zamówień publicznych