Oferta wsparcia

Właściwa ochrona danych osobowych jest istotnym elementem niezbędnym do właściwego funkcjonowania podmiotów z tym związanych.
Proponujemy Państwu profesjonalne wsparcie, w szczególności w następującym obszarze:

Audyt
Porównanie stanu obecnego z obowiązującymi regulacjami usprawniając proces bezpieczeństwa informacji.

Audyt przygotowawczy do RODO
Analiza pochodzenia przetwarzanych danych osobowych, uprawnienia do ich przetwarzania oraz formę ich udostępniania i zabezpieczenia czyli podstawy Rejestru obowiązującego od 25 maja 2018 r. Weryfikuje prawidłowość celu przetwarzania. Audyt pomaga aktualizacji wszystkich przetwarzanych danych, uporządkowaniu dokumentacji i procedur co wpływa na nałożoną na Administratorów zasadę realizacji rozliczalności.

RODO w Prawie zamówień publicznych
RODO ma ogromny wpływ na właściwe przygotowanie, przeprowadzanie, a także nadzór nad realizacją udzielonego zamówienia. Odpowiednie zapisy w dokumentacji postępowania, w tym m.in. SIWZ, projektach umów, mają w tym zakresie kluczowy wpływ na przestrzeganie zasad wynikających z RODO.

Konsultacje, opiniowanie, doradztwo w zakresie bezpieczeństwa informacji, ryzyka, procesu, ochrony danych osobowych

Usługi ABI (Administrator Bezpieczeństwa Informacji) a od 25 maja 2018 r. Inspektora ochrony danych

Szkolenia dla Administratorów, przyszłym Inspektorów oraz osób zainteresowanych pogłębieniem wiedzy w tym zakresie

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat szkoleń lub szczegółowego programu wyżej wskazanych tematów szkoleń prosimy o kontakt mailowy pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczny pod numer +48 500 204 250.

Profesjonalne doradztwo i obsługa zamówień publicznych