Szkolenia

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy prowadzenie szkoleń z szeroko pojętego Systemu zamówień publicznych, reguł postępowania w tym zakresie oraz stosowania przepisów prawa w tym zakresie.

Szkolenia prowadzone są wyłącznie przez wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych praktyków, związanych z zamówieniami publicznymi od wielu lat.
Ofertę w tym zakresie kierujemy zarówno do zamawiających jak i wykonawców. Tematyka i forma szkoleń uzależniona jest od indywidualnych potrzeb Klienta. Czas takiego szkolenia uzależniony jest od zakresu tematu jakiego dotyczy, zazwyczaj są to szkolenia 1 lub 2 dniowe.

Szkolenia zamknięte prowadzimy na miejscu u Klienta i mają one charakter nie tylko czysto szkoleniowy ale również doradczy – możliwość prowadzenia bezpośrednich konsultacji i doraźnego wsparcia w prowadzonych postępowaniach lub postępowaniach, w których Klient bierze udział jako wykonawca.
Szkolenia otwarte prowadzone są dla grup 15 – 25 osób.

Co nas wyróżnia od konkurencji? Przede wszystkim podejście do sposobu i przebiegu szkolenia. U nas mają Państwo gwarancję, iż będzie ono w całości skupiało się na temacie jakiego dotyczy. Stała interakcja z prelegentem, czysto praktyczne i merytoryczne analizowanie zagadnienia poparte wiedzą i doświadczeniem, minimum teorii.

Oczywiście uczestnicy szkolenia otrzymują imienne Certyfikaty, które poza samym tematem szkolenia będą zawierały szczegółowy zakres jaki ono obejmowało. W wybranych szkoleniach lub na życzenie Klienta, na zakończenie przeprowadzany będzie test sprawdzający.

Propozycje szkoleń:

1. Dla Zamawiających

  • Wewnętrzne regulacje w zakresie udzielania zamówień publicznych – szkolenie 1 dniowe
  • Odwołanie jak narzędzie do egzekwowania właściwego przebiegu postępowania o udzielnie zamówienia – szkolenie 1 dniowe
  • Prowadzenie postępowania jako istotny element procesu udzielania zamówień publicznych – szkolenie 1 dniowe
  • Przygotowanie postępowania jako istotny element procesu udzielania zamówień publicznych – szkolenie 1 dniowe
  • Właściwe przygotowanie i przeprowadzenie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w świetle aktualnych przepisów – szkolenie 1 dniowe
  • Usługi społeczne – szkolenie 1 dniowe
  • Zamówienia publiczne Sektorowe – szkolenie 1 dniowe

2. Dla Wykonawców

  • Wykonawca w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w trybie konkurencyjnym – szkolenie 1 dniowe
  • Środki ochrony prawnej w systemie zamówień publicznych w Polsce – zagadnienia praktyczne dla Wykonawców – szkolenie 1 dniowe
  • Prawo zamówień publicznych z uwzględnieniem nowelizacji ustawy z 2016r. – szkolenie 1 dniowe

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat szkoleń lub szczegółowego programu wyżej wskazanych tematów szkoleń prosimy o kontakt mailowy pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczny pod numer +48 500 204 250.

Profesjonalne doradztwo i obsługa zamówień publicznych